Projektowanie własnego mieszkania może być wyzwaniem, zabawą i nie lada sztuką. Trzy kolory płytek, każdy kolor w czterech wzorach. O ile nie wątpię w profesjonalizm fachowców w montowaniu płytek na ścianie, to posiadam ograniczone zaufanie do ich dobrego smaku, kreatywności oraz umiejętności odwzorowania moich planów. Wzorów jest kilka. W łazience, w kuchni i na korytarzu. Oszczędzając stresu sobie i fachowcom układamy je sami wcześniej na podłodze. Dobre rozwiązanie?

W ubiegłą sobotę razem z Damianem (naszym niezastąpionym fachowcem) układaliśmy płytki marokańskie na korytarzu. Ja mówiłam którą kładziemy, B. podawał a Damian przeklinał 😀 Wszędzie pisali o tym, że płytki cementowe kładzie się banalnie łatwo, do tego stopnia, że można to zrobić samemu, lecz nikt nie pokusił się o wpis na temat ich różnych rozmiarów. Ze względu na to, że te płytki to ręczna robota, nie są idealnie równe, ani tak samo wysokie.

Wyczuwam już napięcie związane z opóźniającą się przeprowadzką. Kilka niemałych wydatków pojawiających się NAGLE, w nieprzewidzianej przez nas kolejności przesunie (mam nadzieję o kilka – kilkanaście dni) naszą przeprowadzkę. Nie dojechały jeszcze grzejniki, a główną przyczyną WYSOKIEGO NAPIĘCIA jest spięcie z rodzinnym elektrykiem. Każdy kto remontował kiedyś mieszkanie wie, że nic nie jest nigdy na czas…

55

556

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij