Było co oglądać. Oprócz doskonale zaprojektowanych stendów na pięciu halach targowych, w których mogliśmy zobaczyć zarówno dodatki do wnętrz, meble, wyposażenie kuchni, łazienek a nawet ogrodów, zainteresowani wzornictwem i wyposażeniem mogli znaleźć coś tylko dla siebie. Zobaczcie kilka stanowisk, które nie mogły umknąć mojej uwadze.

Dom Idei magazynu Design Alive 

Niezwykle teatralna atmosfera stworzona przez Beza projekt. 

Fotografie Jacka Kołodziejskiego z cyklu Freckless.

Bez nazwy-1

Siła z Natury Rzeczy

Wystawa polskiego szkła opracowana i przygotowana przez Justynę Żak i  Aleksandrę Kujawską pod opieką merytoryczną dr hab. Beaty Mak-Soboty z II Pracowni Szkła Użytkowego Katedry Szkła na Wydziale Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP.

siła

Vzór i Profim

Wystawa to efekt współpracy Profim i marki Vzór. Stoisko w stylu mid century modern, kolekcja foteli uzupełniona lampami TAR oraz plakatami z serii Polska Ryszarda Kai.

vzór

Davis Fabrics

Wyjątkowe stoisko. Przepiękne tkaniny w niesamowitym anturażu. Nie bez powodu otrzymało nagrodę za najlepsze stanowisko w kategorii Deco.

Projekt: Studio Ganszyniec 

 

davis1

zięta prozessdesign

Ekspansja by Oskar Zięta. Unikalne materiały i zachwycające wykończenia, te projekty to najlepsza wizytówka dla polskiego, współczesnego wzornictwa.

zięta

Vitra

 Wystawa „The original comes from Vitra”. Historie i emocje  w pigułce związane z ponadczasowymi produktami marki Vitra na przykładzie jej kultowych produktów.

vitra

Rosenthal

Rosenthal pokazał dwie wystawy. Przecudną kooperację z Versace na 25 – lecie tej współpracy. A także prezentację klasyki z „Białą Marią” w tle w połączeniu z współczesnym działem Studio-Line. Stoisko Rosenthal zdominowała ekspozycja HoReCa i premierowy pokaz działu porcelany przeznaczonej do profesjonalnego użytku w branży hotelarskiej.

rosenthal

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij