Przed nami za to pełne spektrum wrześniowych wyzwań. Istne szaleństwo. Troszkę jesteśmy już zmęczeni a to dopiero połowa sezonu 🙂 Pracujemy na pełnych obrotach, a Wy ciągle zaskakujecie nas ilością zapytań i szaleńczą rezerwacją terminów na przyszły sezon. To strasznie miłe. A we wrześniu nie tylko śluby. Czeka nas impreza firmowa i w zasadzie będzie się czym chwalić, nie ukrywam, że strasznie jestem podekscytowana. Jak to na wrzesień przystało, to czas w którym otwiera się pewien nowy etap.

Pamiętacie pierwsze dni w szkole? Ten pierwszy zapał, pełna mobilizacja, poukładane długopisy w piórnikach, zapach nowych podręczników… Ta magia pierwszych spotkań po dłuższej przerwie. Magia nowości. Z tego się nie wyrasta. Do dzisiaj uwielbiam zapach nowych książek i mam fioła na punkcie ładnych notatników. Nie lubię pożyczać długopisów i wyrywać kartek ze środka zeszytu 😉

Bez notatnika mój dzień by nie istniał. Przedstawiam Wam Studio of Basic Design i jedne z moich ulubionych artykułów papierniczych.

Artykuły papiernicze bez udziwnień i ozdób. Proste, wysokiej jakości, czyste i funkcjonalne. Na okładkach króluje detal. Studio of Basic Design wyróżnia bardzo ciekawe zestawienie materiałów i tekstur. Tak ze smakiem zaprojektowane okładki są wyjątkiem na polskim rynku. Mnie oczarował ten skandynawski styl.

Czarny kamień i marmur dostałam w prezencie i towarzyszą mi w tych momentach naszej pracy, które bardzo lubię. To one poznają Wasze historie i dźwigają moją kreatywność. W nich pozostaną wspomnienia tego lata i czasem będziemy do nich wracać. To sezon naszych małych sukcesów.

6

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij