Wiele zdań, ciepłych słów, dobrych i twórczych pomysłów rodzi się przy wspólnym stole. A gdy największym atutem wspólnej rozmowy jest bycie rodziną, to efektem muszą być wyjątkowe pomysły.

Codzienne i prawdziwe życie, spontaniczność oraz toskańska tradycja… W ten oto sposób rozpoczynamy nowy cykl na smakuj design – Wokół stołu. Zamiast rozgrzewać się herbatą z miodem i leniwie przewracać strony książek, zakasaliśmy rękawy i przygotowaliśmy pierwszą około stołową propozycję.

UASHMAMA, dzisiaj o niej.

Marka rodzinnej toskańskiej firmy Le sorelle, co oznacza Siostry. Nazwa powstała przy rodzinnym kuchennym stole, gdzie cztery siostry z radością spędzają wspólny czas. Te fantastyczne worki są jednym z ich ulubionych produktów. Nazwę Uashmama wymyśliła mama sióstr, która robi w domu pranie za praniem i jest tzn. wash-mamą, zapisała jednak tę nazwę z błędem, i tak już zostało.    Wykonane zostały ze zwykłego materiału jakim jest papier. Jednak wykorzystanie nowoczesnej technologii i niezwykłej kreatywności zaowocowało powstaniem produktów z impregnowanej celulozy, dzięki czemu worki są bardzo wytrzymałe. To poprzez proces produkcji włókna nabierają trwałości i są odporne na działanie wody. Te autentyczne i innowacyjne przedmioty, w dotyku przypominają skórę. Każdy produkt pochodzi od samych sióstr i jest efektem ich rzemieślniczej pracy. Każda wkłada w nie ogrom serca.

My lubimy je za prosty, naturalny wygląd oraz za przydatność w codziennym użytkowaniu. Mogą służyć jako pojemniki na owoce lub pieczywo, do przechowywania drobiazgów czy zabawek. Są doskonałą alternatywą dla ceramicznych doniczek. Z powodzeniem wykorzystujemy je do Waszych ślubnych aranżacji. Dostępne w niezwykłych kolorach i przeróżnych rozmiarach. Matowe oraz metaliczne, odnajdą się w każdym wnętrzu. A nawet poza nim, gdyż świetnie sprawdzają się jako torby.

Swą prostotą dyskretnie nadają czarującego uroku.

22

33

44

55

7

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij