Poziom nasycenia świątecznej atmosfery już opadł. Rodzinna wrzawa przekroczyła granice normy, gdy nasza nieoceniona pomoc odpowiedzialna za podsypywanie mąki, maczanie palców i podjadanie polegała w walce z przeziębieniem. Świętom towarzyszyła aura rozmarzenia, na szczęście ta magia marzeń prysła i czas na konkretne plany. Wiecie… marzenia same się nie spełniają!

Macie już swoją listę postanowień na nowy rok? Mój bez wątpienia będzie kręcił się wokół stołu, a w związku z tym mam już dwa założenia: zero cukru i dużo ceramiki! A że przy stole będziemy się głównie weselić i świętować to na pewno będzie to piękny rok! Pełen natury, koloru i smaku.

Zanim jeszcze o tym co w nowym roku, czas uczcić ten, który się kończy. Siadamy z kubkiem herbaty, z bliskimi sobie ludźmi i wszyscy zgodni jesteśmy, że to był dobry czas. Bardzo pracowity i zabiegany, ale kończymy go z ogromną satysfakcją.

„Ja piję gwiazdy.” – wołał Don Periqnon próbując musującego trunku o cierpkim aromacie. Cóż dodać? Szczęśliwego Nowego Roku!

Coś na miarę szlachetnego trunku? Kubek do szampana z książęcej Manufaktury Porcelany Furstenberg, stworzony przy współpracy z braćmi Sieger (SiegerDesign). Dlaczego nie pozwolić sobie na odrobinę awangardy? Kolekcja Sip of Gold to alternatywa dla wąskich tradycyjnych kieliszków. To nowatorskie spojrzenie na kulturę picia zamknięte w kubku, z najwyższej jakości porcelany i 24 karatowego złota. Ta estetyka idealnie pasuje do najszlachetniejszego z win, kojarzonego z celebracją wyjątkowych chwil. Na zdrowie!

2

3

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij