Już za miesiąc kalendarzowa wiosna. Promieni słońca nie da się przyciągnąć żadnymi zaklęciami, ale już dziś chcieliśmy nasycić się odrobiną tego co nadciąga razem z wiosną i wszystkim tym, czym szczodrze obsypie nas zbliżający się sezon weselny.

Odwiedziliśmy pierwszy dzień targów Special Days w Poznaniu, są to targi skupiające przedstawicieli branży dekoracyjnej i florystycznej. Przyznam, że oczekiwałam czegoś co mnie oczaruje. Spodziewałam się inspiracji, jednak rynek dekoracyjny znów mnie dość mocno zawiódł. Oczywiście nie jest to zarzut do samej imprezy, gdyż jej program obfituje w ciekawe zagadnienia. Przeraża mnie jednak, że na tego typu imprezach brakuje naszego kreatywnego dizajnu. Większość produktów to chińskie błyskotki, które nie ukrywajmy, nie są wysokich lotów.

Jedyną perełką, która proponuje wyjątkowe produkty był znany już nam od początku swego istnienia – Plan B.  Prócz własnych autorskich kolekcji, posiadają produkty polskich i skandynawskich marek między innymi OOhh Collection, której są wyłącznym dystrybutorem.

Poza tym przepiękne kwiaty, ciekawe rośliny, wszystko podane nie do końca tak jak lubię, ale gdzieniegdzie można było zawiesić oko.

Na przykład tutaj:

 

special

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij