Och, wiosno! Dobrze, że już jesteś. Czas uporządkować miszmasz w naszych wnętrzach, czas na nowe. Świeże. Podłapane gdzieś w magazynach, wyszperane w nocy w necie. Czas już na przeprowadzkę! Na zmianę. Już zjada mnie niecierpliwość, zmieniająca się w złość i smutek, że to wszystko tak długo trwa. Już po raz czwarty oddalamy termin przeprowadzki, bo wykończenia, bo sprzęt do kuchni, bo łazienka… Bo ktoś chory, bo nie mógł, bo będzie do końca tygodnia… Na święta nie dało rady, na rocznice odebrania kluczy nie dało rady, na moje urodziny też nie da rady… <czuję złość>!

Już dosyć mam odpoczynku, szybko wróciłam do siebie i czuję, że już czas na pracę.  Przed nami kolejny ślub, kolejne wielkie wyzwanie w zupełnie nowym miejscu, najbardziej wyczekiwanym przeze mnie od kilku miesięcy. W przepięknej loftowej starej stodole.

Domowe historie jak i wyjątkowe dekoracje tworzy się detalami. Jestem dość wprawną poszukiwaczką rzeczy drobnych, nadających atrakcyjności wnętrzu oraz magii ważnym wydarzeniom, a że akurat mam takie zewnętrzne pozwolenie na zajmowanie się niczym, to przeglądam, wertuje i szukam inspiracji. Trochę nazbierało mi się zaległości. To będzie sezon pięknych aranżacji 💜

Wiem, że wystarczy jeden element, aby dodać wyjątkowej atmosfery. Może to być piękna zastawa,  kubek gorącej herbaty, jak i przytulny koc i uwielbiam te drobne dodatki. W związku z moim przymusowym domowym urlopem wyjątkowo upodobałam sobie tekstylne akcesoria dla najmłodszych. Każdy mały bohater lubuje się w przytulnym otulaczu i ceni spokojny sen. Ten element dziecięcej wyprawki lubię najbardziej. Pewnie dlatego, że kocyki sprawdzają się zarówno we wnętrzu, jak i na spacerze, a największym ich plusem jest to, że może korzystać z nich cała rodzina. To znaczy do czasu, gdy dziecko na to pozwala… Mała U. już wie co do niej należy i niekoniecznie lubi się dzielić swoimi otulaczami. Ciepła nigdy za wiele, więc uzbierał nam się stosik. Całkiem przytulny.

Stawiając przede wszystkim na jakość i design, otulamy się z Mu kocykami i szukamy rzeczy ładnych, cieszących oko. Tak mija nam czas poza piaskownicą.  ☀☀☀

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij