Jeszcze nie opadły targowe emocje. Czujemy radość i moc do pracy. Już nie możemy doczekać się Waszych ślubów, choć z większością z Was rozmawialiśmy o 2018 roku, to dziękujemy licznemu gronu naszych klientów, którzy mocno nas dopingowali i choć przez chwilę byli z nami w tym dniu!

Staraliśmy się wyróżnić i chyba nam się to udało, bo dobrym słowom nie było końca. Sami zbudowaliśmy zabudowę stoiska. Męska część naszego ślubnego kolektywu włożyła wiele sił, aby postawić tę „stodołę”. Przygotowania były bardzo intensywne, równie jak dzień rozmów z Wami. Czas minął jednak tak szybko, że żal nam było się zwijać.

Krótko o tym, co na stole i o naszych topowych propozycjach na ten rok. Panny i Panowie inspirujcie się! A pozostali, którym ślubne historie nie są bliskie na pewno znajdą coś, co umili im chwile. Celebrujcie każdy dzień!

Nasze top 3

Po pierwsze naturalne materiały, czyli wciąż dekorujemy drewnem, sięgamy po tkaniny z lnu i dużo roślinności. W tym roku, po wielkiej fali eukaliptusa, na stołach i w bukietach rozkwitnie gałązka oliwna.

Po drugie geometryczne formy, które będą lightmotivem głównie w nieco industrialnych dekoracjach. Choć proponujemy je także do cieplejszych stylów. Zawiesiliśmy je nad stołem, co doskonale podkreśliło jego wyjątkowość, dlatego świetnym rozwiązaniem są takie formy nad stołem prezydialnym. Metalowe bryły ze szklanymi ściankami, świetnie sprawdzające się jako świeczniki, czy bryła na numer stołu albo kompozycję roślinną. Czarują.

Trzecim dość odważnym elementem jest kolor czarny, który postanowiliśmy wykorzystać w metalowych dodatkach, świecznikach i samych świecach, a także w winietkach, które wykonane były z papieru z charakterystyczną szarpaną krawędzią. Zrobiły na Was ogromne wrażenie.

Oglądajcie i zarażajcie się dobrą energią.

2a

4a

8a

6a

13a

15a

14a

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij