Wszystko to, co najlepszego oferują ludzie, plus ogromna dawka zapierającej dech w piersiach natury! Tak, to sprawi, że odpoczniesz i nabierzesz energii, aby przetrwać czas, który od zawsze kojarzył mi się bardzo depresyjnie i smutno – jesień. Czy naprawdę jesień jest taka zła? Bzdura!

Mimo tego, że z nieba sączy się senny deszczyk, a wiatr chucha i dmucha, zakładaj kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy i w drogę. Naszą bazą wypadową do długich spacerów został Karpacz. A miejscem, w którym zatrzymaliśmy się na noc Stacja 605! Dlaczego tutaj? Wpadł mi w oko ich dizajn.

605 metrów n. p. m. i 6,05 km do Śnieżki to już dobry powód na odwiedzenie Stacji 605, a jest ich znacznie więcej, podobno aż 605. Nie zdążyłam poznać ich wszystkich. Budynek rzeczywiście jest fajnie zaprojektowany, jest spójny i przez zastosowaną kolorystykę bije z niego energia. Można troszkę narzekać na strefę GYM i H20 (strefa saun i jacuzzi), ale tylko dlatego, że opis na stronie sugeruje nam coś na wypasie, a w rzeczywistości jest to bardzo skromne. Szczególnie siłownia, którą na stronie internetowej prezentuje zdjęcie zupełnie innej siłowni.

Gorszą jakość widać też w obiecującej Restauracji Żurawina. Potrawy są smaczne i różnorodne, aczkolwiek brakuje w nich świeżości. Gorszej jakości są również przekąski, bo gdy dziecku nie smakują delicje, oznacza to, że to są nie prawdziwe delicje. Oszczędność hotelu widoczna jest też w serwowaniu tych samych potraw, trzeci dzień z rzędu. Rozumiem nie marnowanie żywności, dbanie o środowisko, popieram i akceptuje, ale za wysuszoną tartę podziękuję.

Zabrakło mi też ludzkiego czynnika, który tak bardzo był obiecywany na stronie. Hotel był zupełnie bezosobowy. Można powiedzieć, że to nie rodzinna agroturystyka, a po prostu hotel a to, co przedstawia nam Internet, to po prostu marketing. Hotel działa pierwszy rok i bardzo mu kibicuję, bo naprawdę wyróżnia się na mapie Karpacza. Może potrzebuje jeszcze czasu, aby udoskonalić swoje działania i przystosować się do odwiedzających. Jest dostosowany do wizyt z dziećmi, są one tu mile widziane, nasi podopieczni czuli się komfortowo i łatwo oswoili się z miejscem. Jest to dobra opcja, aby w rozsądnym budżecie przenocować weekend.

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij