Dzisiaj pewnie zupełnie nie myślicie o siedzeniu przy stole. Wiosenna pogoda odrywa, a świeże powietrze ładuje akumulatory pozytywną energią i wzbudza apetyt... na dobre wzornictwo. Kto lubi styl skandynawski? Ręka w górę!

Dla jednych to jedyne słuszne rozwiązanie, dla innych to punkt wyjścia do własnego stylu. Dla wszystkich przygotowałam propozycję bardzo udanej ceramiki marki Broste Copenhagen, z którą aranżacja stołu stanie się banalnie prostym zadaniem. Gdyż ta duńska firma to coś więcej niż aranżacje wnętrz. To sposób na życie. 

Styl skandynawski jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy czują się przytłoczeni mnóstwem zdobień, kolorowych błyskotek i nadmiarem wzorów na stole. Proponuje niewymuszoną elegancję, charakteryzującą się prostotą. I to właśnie z owej prostoty pochodzi cały urok. Jednocześnie wszystko, co znajduje się na skandynawskim stole, pojawia się tam nieprzypadkowo. Istotne jest bowiem staranne dobranie poszczególnych elementów zastawy i ich harmonijne dopasowanie. 

Broste Copenhagen to duńska firma projektująca i produkująca najwyższej jakości artykuły wyposażenia wnętrz działającą pod hasłem „The Nordic way of Life”. Głównymi pozycjami w ich asortymencie jest nie tylko ceramika, ale też różnego rodzaju tekstylia. Ich niepowtarzalny styl to połączenie oryginalnego wzornictwa i skandynawskiej nostalgii. Za cel stawiają sobie przede wszystkim najwyższą jakość oferowanych produktów, które docenią wszyscy miłośnicy surowych i jednocześnie wyrazistych wnętrz.

 Bez nazwy-1Bez nazwy-2Bez nazwy-3 
Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij