Słuchajcie! Myślałam, że to będzie raz dwa z tą przeprowadzką. Zawsze wydaje mi się, że szybko uporam się z tym co zaplanowałam, więc na luzie zabieram się za to zbyt późno, a wtedy spędza mi to sen z powiek. Tak też było i tym razem, ale już śmiało mówię „dzień dobry” z naszej planety, z mojego nowego centrum dowodzenia i zapraszam Was do stołu.

Jak wiecie, stół to przestrzeń, która łączy naszą pracę z życiem prywatnym. Stół jest dla nas miejscem spotkań, więc jeśli jest taki dzień, taka chwila, która ma wyglądać inaczej niż wszystkie momenty w czasie – to przestrzeń musi się do niej dostosować. Na co dzień dekorujemy dla Was wydarzenia.  Pomagamy ubrać przestrzeń tak, aby nie była zwyczajna i podobna. A wyjątkowa. Dla tej chwili.

Postanowiłam, że stół jako pole do wspólnego świętowania, rozmów, do czasu razem, będzie doskonałym pretekstem do cyklu wpisów, które chce wam pokazać. Będzie wiele ciekawych projektów i będą to przedmioty, nie tylko piękne, ale i użytkowe. Bo w całym tym artystycznym procesie tworzenia, ten aspekt praktyczny jest niezwykle istotny. Mi bardzo odpowiada taka gospodarność. Poruszając się w tematyce WOKÓŁ STOŁU skupię się na designie jako integralnej części środowiska domowego. Pokażę Wam nie tylko polskie projekty, chociaż chciałabym aby tych było najwięcej, ale i te ze świata, które mnie urzekły i dzięki, którym zrobiło mi się piękniej w życiu.

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij