Ostatnie tygodnie są dowodem na to, że kluczem do sukcesu jest wielozadaniowość. Kilkanaście wesel w miesiącu, kilkadziesiąt maili, setki telefonów – ciągły nawał pracy. Nie pamiętam już, kiedy odchodząc od biurka zostawiłam je puste. Co więcej, przestałam wyłączać komputer… Milion otwartych zakładek zostawionych o 2:00 w nocy, przydatnych już o 6:00 nad ranem. Ostro zasuwamy. Nie ma przebacz. W przyspieszonym tempie i biciem serca.

Jednocześnie pracujemy nad jeszcze jednym ważnym wydarzeniem, a tym samym staramy się panować nad codziennością, stąd moja opieszałość w prowadzeniu bloga. Troszkę zjadają mnie wyrzuty sumienia, że odpuściłam ten temat. Jednak moja wewnętrzna samodyscyplina poszła nieco w innym kierunku, w którym raczej wspiera go niż przeszkadza moja samokrytyka.

Ale do rzeczy! Organizujemy piąte urodziny Białych Historii, którym towarzyszyć będą Małe Targi Ślubne „Razem lepiej”. Przedstawimy Wam nasz kolektyw ślubny, a także zaprezentujemy 3 wyjątkowe stylizacje stworzone z myślą o weselnym nakryciu stołu. Ciekawi?

Oczywiście w całym tym natłoku weselnym mamy pewne obawy, ale nucąc sobie Krystynę Jandę… „Mówię do siebie: NIE MYŚL! Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie”.

Pozdrawiam Was i do usłyszenia! Wrzesień jest gorący, ale będzie ogień.

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij