Na tym, że Razem lepiej. Jeśli śledzicie nasze zawodowe poczynania, to wiecie, że jakiś czas temu świętowaliśmy urodziny. Świętowanie urodzin jest ekstra – najczęściej spędzamy je w licznym gronie, jest gwarno i wesoło. Można być razem w wyjątkowej oprawie, ale to że razem jest lepiej mogliście zobaczyć także Wy, na towarzyszących naszym urodzinach targom. Mogliście poznać naszych ulubionych ślubnych usługodawców. Kto nie mógł być z nami, jeszcze nie raz spotka nas razem. To dopiero początek tak szeroko działającego kolektywu.

Razem lepiej to kolektyw ślubny, który oddaje serce w pracy z Wami. To grono firm, które chciałabym Wam przedstawić, dlatego, że robią rzeczy ładne i pożyteczne, a taki był zamysł tego bloga, aby dzielić się tym co zachwyca.

Wiem, że to wydarzenie jest mało aktualne, ale chcąc pisać o tym co teraz, muszę wprowadzić Wam pewien porządek.

Poniżej krótka relacja. Były emocje, ekscytacja i trema. Było klimatyczne miejsce – Ceglarnia, a oprawę podporządkowaliśmy całkowicie tej surowości i naturze. Tak jak i w Waszych wydarzeniach detal miał znaczenie: bo razem z innymi, na takich samych prawach budował atmosferę. Najważniejszy był harmonijny wydźwięk całości i wcale nie potrzebowaliśmy wielu dekoracji czy bibelotów, wystarczyła zieleń i natura. Źródłem inspiracji stała się przyroda, nieco przefiltrowana przez nowoczesną estetykę.

1

5

2

0083urodzinybh

11

12

0106urodzinybh

24

6

0060urodzinybh

0086urodzinybh

0031urodzinybh

0073urodzinybh

0076urodzinybh

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij