Dzisiaj trochę o miejscu, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Mogłabym zamieszkać tam od zaraz. Jest to nasze małe odkrycie ostatniego miesiąca. Zostaliśmy zaproszeni tam na spotkanie w sprawie współpracy, gdyż jest to fantastyczne miejsce na organizowanie eventów. Dla mnie zupełna nowość przynajmniej w Wielkopolsce. Stara stodoła przerobiona na loft. Cudo!

Otwarte przestrzenie, surowe wnętrza, szkoło, stal, kamień i fabryczne oświetlenie. Dla mnie magia. Gdzie lepiej będą prezentować się stare lampy czy neony? Ta industrialna przestrzeń ma w sobie mnóstwo możliwości. Wbrew pozorom można zaaranżować ją bardzo romantycznie i elegancko.  Miejsce dysponuje salą na 60 osób, oraz na 150 osób dostępną od lipca 2016, ma siedem fantastycznie zaaranżowanych pokoi, każdy z łazienką, z których można cieszyć się nieograniczonym widokiem terenów dookoła. One również dają wiele możliwości np. organizację ślubu czy innego wydarzenia w plenerze. Jestem zaczarowana.

O Ceglarni (bo tak nazywa się ten obiekt) będzie na pewno jeszcze nie raz. Dzisiaj kilka zdjęć udostępnionych przez właściciela. Zobaczcie!

2

ww_021

1

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij