Jest równie słodka jak jej przeznaczona zawartość. Cukiernica od Ende. Delikatne, czyste linie, dbałość o każdy szczegół i odrobina luksusu. Tak można opisać całą gamę produktów tej marki. Polscy projektanci Natalia Gruszecka i Jakuba Kwarciński zaliczają się do jednych z najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiej porcelany użytkowej. Ich produkty powstają w rodzimej wrocławskiej manufakturze.

Projektując przedmioty codziennego użytku, często można popaść w schematy, wybierając bezpieczne formy czy powielane kolory, tworząc rzeczy podobne do siebie. Marka ENDE daleka jest od schematów, ich projekty inspirowane są otaczającym światem. Najbardziej rozpoznawalny projekt tego duetu, czyli twarze powstał w 2010 roku. To praktyki w Ćmielowskiej fabryce porcelany zaowocowały pomysłem na stworzenie takiej kolekcji. To w niej udowadniają, że jakość i oryginalny wygląd nadają rzeczom  niepowtarzalny charakter.

Cukiernica, którą kupiłam przy okazji ostatnich nadmorskich wojaży to kombinacja nowoczesnej formy i elegancji w detalu. Wykończona prawdziwym złotem. Jest wyjątkowym dodatkiem na miarę każdego gościa. Świetnie pasuje zarówno do niedzielnej herbaty w leniwe popołudnie oraz do spontanicznego spotkania z przyjaciółmi i szybkiej kawy – koniecznie w kubku.

Ceramika Ende to luksusowe wydanie prostoty. To odrobina klasyki, a nawet ciut więcej. Metale szlachetne to trend, który króluje wśród dodatków, są niezwykłym dopełnieniem aranżacji.

My nie używamy cukru, więc wybór cukiernicy nie był dla nas priorytetem, mimo to gdy tylko ją zobaczyłam pomyślałam, że nie tylko będzie świetnym akcentem w naszym wnętrzu, ale przede wszystkim będzie elementem, który pozwoli w wyjątkowy sposób przyjąć naszych gości.

To Wam chcemy osłodzić nasz wspólny czas.

1

2

3

4

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij