Dzisiejszy dzień jest zupełnym przeciwieństwem tego jak chciałabym go spędzić. Będzie o rozłące, tęsknocie, o egoizmie i samorealizacji, także serdecznie przepraszam niezadowolonych 😉

Dla mnie jako Mamy, nie ma większej wartości niż czas, który mogę spędzić z dziećmi. To ich uśmiech, wspólne rozmowy i zabawy są najpiękniejszym prezentem. Dziś spędzamy wspólny poranek. Już za chwilę wyjeżdżamy na lotnisko, aby najbliższe 5 dni spędzić oddzielnie. Bardzo to przeżywam i mimo ekscytującej pracy jaka mnie czeka, nie będzie chwili, w której myślami nie będę z dziećmi.

Bycie mamą nauczyło mnie, że łatwiej jest gdy ma się w sobie coś z dziecka. Dodało kreatywności, cierpliwości, pewności siebie i łatwości w luzowaniu.

Nauczyłam się dobrze wykorzystywać swój czas i doceniać to co mam. Choć dzieci są dla mnie najważniejsze, nie wszystko kręci się wokół nich. Jestem dumna z tego, że jestem mamą.

Każdna mama lubi być dowartościowana . Szczęśliwa i doceniona mama daje z siebie dużo więcej.

Mam dla Was przepiękną propozycję, która sprawi, że tak się poczuje.

Wyjątkowe pierścionki marki Inne Obrączki dla Mam Pana Andrzeja Bielaka. To atrakcyjna alternatywa do klasycznych pierścionków przygotowana w praktyczny sposób. Nieregularne kształy, oprawiony na równo kamień – nie wystaje, a to wszystko po to, aby nie skaleczyć delikatnej skóry dziecka.

Pierścionek można spersonalizować, wygrawerować datę, imię a waga pierścionka odzwierciedli wagę urodzeniową dziecka. Ten pierścionek to przecudna pamiątka i wyróżnienie.

Przygotowałam zupełnie niestandardową aranżację dla Innych Obrączek dla Mam. Taką, która w stu procentach oddaje świat dziecka. Nawiązującą do dziecięcych zabaw. Nie subtelną i naiwną, a szaloną i pełną barw. Zwariowaną, bo z tym kojarzy mi się macierzyńtwo.

Ogrom energii dla Was, drogie Mamy. Życzę Wam samych wspaniałości. Najlepiej takich, o których zdecydujecie same. Upatrzonych i wyczekiwanych, na które oszczędza się od zawsze albo takich, które są po to właśnie, by w strefie marzeń pozostać.

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zamówień znajdziecie na stronie Innych Obrączkach dla Mam.

Fotografie Piotr Andrzejewski.

 

 

1234567891011121314151617

Autor
2 Komentarze
  1. Agata

    Wzruszyłam się jako przyszła mama😘

  2. Agata

    Wzruszyłam się ;*

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij