Podczas pożaru liczy się każda sekunda. Ilu z Was ma w gaśnicę pod ręką? Ilu z Was ma ją w domu? Przecież tak ważne jest, aby gaśnica znajdowała się jak najbliżej miejsca ognia. Wiecie, że teraz może być ona ozdobą każdej kuchni? A jednocześnie dzięki intuicyjnej obsłudze pozwoli szybko reagować w przypadku zagrożenia.

Gaśnica Phoenix marki JALO Helskinki to pierwsza na świecie gaśnica domowa, zaprojektowana przez uznanego projektanta (Oiva Toikka). Przypomina mitycznego ptaka, który czuwa nas naszym bezpieczeństwem. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu urokowi, może być przechowywana na widoku i być pod ręką w razie potrzeby.

Jalo to także cała linia czujników dymu i innych produktów do ochrony przed pożarem. Jest to nowość na polskim rynku. Są kwintesencją skandynawskiego myślenia o wnętrzu, które ma być równie bezpieczne, jak i piękne. Nad wyglądem i funkcjonalnością produktów pracowali czołowi fińscy projektanci. Każdy z nich przekazał swoją unikatową wizję ochrony pożarowej. Dzięki temu produkty Jalo są nie tylko spektakularnie urocze, ale również maksymalnie skuteczne. Ich instalacja trwa kilka sekund i nie wymaga dużego wysiłku.

Na suficie siadła ćma? Nie, to Lento – awangardowy czujnik dymu.

jalo

Autor
Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wyczyść formularzWyślij